Ямпільчани доправили другий гуманітарний вантаж в місто Слов’янськ. Продукти харчування та засоби індивідуальної гігієни передані бійцям 95-ої аеромобільної бригади, яка зараз базується в цьому місті.

– Українська армія не голодує, ця гуманітарна допомога – це вияв нашої підтримки та поваги військовим, – зазначив голова райдержадміністрації Ігор Палагин, який разом з товаришами доставив зібрану допомогу на схід України. – Наші військові справжні професіонали своєї справи, головне, щоб ми не підвели їх з тилу.

[magz_toggle title=”До теми: Ямпільчани відправили допомогу військовим” state=”closed”] Понад три тонни продуктів харчування та засобів індивідуальної гігієни зібрали і відправили до військових частин небайдужі ямпільчани. Гуманітарна допомога відправлена військовим, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Організатори благодійної акції обіцяють, що першочергово допомогу отримають підрозділи, де проходять службу військовослужбовці з нашого району.

Детальніше[/magz_toggle]

Ігор Миколайович зазначив, що єдине про що жалкує, так це про те, що йому не вдалось зустрітись з військовослужбовцями, що є вихідцями з Ямпільського району, бо останні в цей час виконували бойове завдання. Наших земляків в 95-ій бригаді сім, всі живі та здорові, продовжують сумлінно виконувати свій обов’язок по захисту Батьківщини.