Настав серпень – останній місяць літніх канікул. Вже за кілька тижнів діти знову візьмуться за шкільні книжки та зошити.  Тож, ямпільські батьки вимушені розмірковувати, як належним чином, але не дорого, зібрати дітей до школи.

Так саме недорого, адже заробітна плата у більшості ямпільчан цього року не зросла ні на копійку, а ціни на продукти харчування та одяг подекуди подорожчали на половину. Люди фактично почали отримувати менше і просто не можуть дозволити собі витратити кругленьку суму на шкільну канцелярію. Водночас, економити на найціннішому – на дітях ніхто з батьків не збирається. Всі хочуть забезпечити дітлахів усім необхідним та ще й найвищої якості, щоб шкільне приладдя не заважало належно навчатись. От і вимушені ямпільчани шукати вихід з цієї непростої дилеми.

Розуміючи це ямпільський магазин шкільної та офісної канцелярії «Глобус» підготував своїм покупцям надзвичайно вигідну пропозицію – великі знижки на  шкільну продукцію (зошити, щоденники, ручки, лінійки, фарби, олівці і все те, що так необхідне дитині в школі). Низькі ціни доповнюють подарунки, які «Глобус» гарантує кожному покупцю, який придбає товар більш ніж на 100 гривень. Взявши участь в розіграші можна виграти такі приємні подарунки, як пачку паперу А4, годинник, унікальні сувеніри з місцевими краєвидами.

Готуйтесь до школи разом з магазином «Глобус» та заощаджуйте!

Адреса: смт Ямпіль, б. Ювілейний, 4 (будинок побуту)