З початку року пройшло вже сім місяців, саме час підвести підсумки життя ямпільської громади в першому півріччі 2014 року. Про досягнення та упущення в роботі селищної влади днями звітувала Ямпіський селищний голова Наталія Цибулько, яка розповіла членам колегії райдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного розвитку селища.

За словами селищного голови, при формуванні бюджету селищної ради депутатами були враховані майже всі питання мешканців громади щодо поліпшення соціально – економічного розвитку території населених пунктів. Важливу увагу виконавчий комітет і депутатський корпус селищної ради приділяє реконструкції та капітальному ремонту дахів багатоповерхових будинків.

– У комунальній властивості територіальної громади перебуває 33 багатоповерхівки, термін експлуатації дахів яких перевищує 30-40 років, тобто всі дахи потребують негайного капітального ремонту. Щороку Ямпільська селищна рада виділяє кошти на капітальний ремонт дахів. У 2014 році у бюджеті селищної ради на капітальний ремонт дахів 3-х будинків і даху КНС передбачено майже півмільйона гривень (з урахуванням нових цін на металочерепицю). Управлінням казначейської служби здійснена 30% проплата авансу на придбання матеріалів на капітальний ремонт дахів 3-х будинків: вул. 50 років СРСР буд. 5 і 11, 50 років Жовтня, 5. Над будинком № 5 по вул. 50 років СРСР уже завершується ремонт. Отримали всі документи, які передані в управління державної казначейської служби для сплати коштів на капітальний ремонт приміщення даху каналізаційної насосної станції. Також здійснюється ремонт каналізаційних лотків на очисних, – зазначила Наталія Цибулько.

Селищний голова повідомила, що в червні були подані документи на придбання електроприладів для здійснення капітального ремонту вуличного освітлення на суму 79 тисяч гривень, але поки що управління казначейства не здійснило оплату. Всього на освітлення у бюджеті закладено 282 тисячі гривень. Також подані документи на оплату 30% авансу на придбання матеріалів для здійснення капітального ремонту дороги по бульвару Ювілейному (ліва сторона) на загальну суму 71,642 гривень (всього передбачено коштів на суму 284 тис. грн.)

– Установлені 7 надбудов на колодязі: в с. Імшана (1), Октябщина (1) та в Ямполі-5 (вул.Горького-2, Лугова-2, Коцюбинського-1), – розповідає Цибулько. – У липні передані в казначейство матеріали на будівництво 2-х шахтових колодязів в смт. Ямпіль по вул. Гагаріна і Першотравнева на суму 30,900 тисяч гривень. Установлено пластикове вікно в кімнату, яку надали дитині – сироті Леонтенко Н.О. (1700 грн). Виготовляється технічна документація із землеустрою на земельну ділянку під приміщенням селищної ради та земельну ділянку підведену під кладовище в смт Ямпіль. Виготовляється в ДАП «Агролісгосп» 2 дитячі майданчики для садочків Ямполя на загальну суму 37,010 тисяч гривень. Здійснюється ремонт братської могили в с. Імшана. Виділено 41,800грн. на виготовлення схеми планування території Ямпільського району та демографічний прогноз. По 5 тисяч гривень надано в допомогу школам Ямполя. Щомісячно виплачується допомога ветеранам ВВв, яким виповнилося 90 років, в сумі 100 грн.

Окрім того, заплановані кошти на капітальний ремонт каналізації в буд.№29 по вул. Боженка, водопроводу в будинку №10 по вул. Заводська. Але підрядній організації ще за виконані роботи по капітальному ремонту каналізаційної мережі в будинках 6-8 по вул. Заводській не сплачені управлінням кошти, тому в цьому році вони не обіцяють приїхати, щоб виконати роботи, а у нас в районі нема бажаючих здійснити цей об’єм робіт, бо нема ліцензії. На реконструкцію освітлення в с. Привокзальному передбачені 41 000 грн, на установку економічного електричного опалення в ОДР с. Прудище 15,000 грн, 1500 грн передбачено на ремонт кімнати, що надана дитині – сироті. Але виникають труднощі в оплаті Управління казначейської служби, тому не можу впевнено сказати, що буде виконано в цьому році, – підсумувала свій виступ Наталія Цибулько.