В суботу 9 серпня на території Ямпільського району розпочався сезон полювання на пернату дичину.

Як повідомляє офіційний сайт Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, відкриттю мисливського сезону передувала тривала дискусія.Адже  Сумська область прикордонна і будь який зайвий рух в прикордонній смузі може спровокувати непередбачувану реакцію з боку Російського кордону.

Щоб дати можливість охочим до полювання зайнятися їх улюбленою справою,  і, поряд з цим, упередити виникнення конфліктних ситуацій з сусідньою державою, забезпечити безпеку і спокій населення області, було вирішено заборонити полювання в прикордонній смузі та на водоймах, які безпосередньо примикають до державного кордону. Окрім того, вирішено погоджувати списки мисливців, що полюватимуть у прикордонній зоні з відділом прикордонної служби.

На підставі вищевказаного рішення та згідно із законом України «Про мисливське господарство та полювання» ДП «Свеський лісгосп» видав наказ «Про проведення полювання в мисливський сезон 2014-2015 рр. в мисливських угіддях ДП «Свеcький лicгocп», яким встановлено терміни полювання: на пернату дичину – з 9 серпня по 9 листопада 2014 року. Днями полювання є середа, субота та неділя,а для мисливців з собаками лягавих порід і спанієлями (за винятком полювання на гусей) додатковий день четвер. Документами для полювання є відстрілочна картка на пернату дичину мисливські документи, дозвіл на зброю органів внутрішніх справ.