12 серпня, до оперативно-координаційного центру Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, за телефонним номером «101», по допомогу звернулися мешканці м. Торез Донецької області.

Увечері того ж дня, родину з 6-місячним немовлям, на залізничному вокзалі м. Суми зустріли рятувальники. Службовим транспортом людей привезли до навчального пункту Управління, де вже були створені умови для тимчасового розміщення громадян. Через обласний штаб та у взаємодії з представниками органів влади, вдалося оперативно вирішити питання щодо їх проживання. І вже вранці людям допомогли доправитись до смт. Ямпіль, де на них чекали працівники районного підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій. Родину перевезли до помешкання у терапевтичному відділенні центральної районної лікарні для тимчасового проживання.

Нагадуємо, що в області діє регіональний штаб з питань пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Для громадян, які виїхали з району проведення АТО працює «гаряча лінія» за телефонами (0542) 66-33-77 або 0-800-301-501. Також з обласним штабом можна зв’язатися за номером «101».