Сумські міліціонери, які зараз несуть службу по охороні громадського порядку та законності в зоні проведення АТО, не лише захищають мирне населення від бойовиків, а й вилучають у нього зброю, покинуту напризволяще на місцях боїв та стоянок так званими ополченцями та військовими найманцями. Зокрема великий арсенал зброї сумчани виявили на території  Ямполя Донецької області (селище-тезка райцентру Ямпільського району Сумської області).

Як повідомляє СЗГ УМВС України в Сумській області, багато хто з місцевого населення, знаходячи зброю та боєприпаси, не поспішає здати їх у визначеному порядку до правоохоронних органів, а ховає чи прикопує на своїх садибах «про всякий випадок». А дехто, особливо члени загонів місцевої самооборони Донецької та Луганської народних республік, спеціально переховують ці знаряддя вбивства, сподіваючись у майбутньому пустити їх у справу за прямим призначенням.

На Донбасі є селище-тезка одного з райцентрів Сумської області. На території донецького Ямполя у місцевого населення сумські бійці-правоохоронці у різний час знаходили та вилучали велику кількість покинутого після боїв та втраченого під час втечі найманцями озброєння, боєприпасів та спецспорядження. В одному дворі «випадково» знайшлисяпротитанковий ракетний комплекс ПТРК та 1600 патронів, у другому – пістолет Макарова з двома спорядженими магазинами до нього, ще в інших – автомат Калашнікова, ручний кулемет Калашнікова, гранатомет РПГ-18, тротилові шашки та велика кількість патронів калібру 5,45 мм.

Питання, навіщо мирні люди запасаються гранатометами та автоматами, наразі залишається відкритим.

1 thought on “Сумські правоохоронці виявили арсенал зброї на території донецького Ямполя

Comments are closed.