Виявляється в Ямполі прямо посеред дня можна стати жертвою пограбування, до того ж в громадському місці і на очах десятків свідків.

Цю історію нам розповіли очевидці, сталось вона днями в приміській електричці на залізничній зупинці Івотка. Молода дівчина їхала з Росії до свого батька, який мешкає на території Ямпільського району. Доїхавши потягом до Хутір Михайлівського, вона збиралась «електричкою» дістатися до Ямполя.  

У вагоні на неї чекав неприємний сюрприз, троє молодиків за кілька секунд до зупинці на «Івотці» намагались вирвати з її рук дорогий планшет. Постраждала вчинила опір і втримала його в своїх руках, але сумка з мобільним телефоном та грошима все ж дісталась нападникам.

Грабіжники поділили здобич прямо на залізничній зупинці, там же викинувши порожню жіночу сумку. Не втрачаючи часу трійця взяла таксі і направилась в місто Шостка, щоб поміняти російські рублі на гривні та збути крадений «мобільник».

Як стало відомо пізніше, співробітникам лінійної міліції не склало великого клопоту з’ясувати імена підозрюваних, тим паче, що один з них мав характерну прикмету – був інвалідом. Нападниками виявились троє молодих мешканців Ямполя, які вже неодноразово виступали фігурантами кримінальних справ.

Тепер їм загрожує сурове кримінальне покарання, якщо звичайно їх провину вдасться довести в суді. 

1 thought on “В Ямполі пограбували росіянку

Comments are closed.