Патріотично та без розважальних заходів відзначили ямпільчани двадцять третю річницю з Дня Незалежності України.

Цьогорічні святкування різко відрізнялись від минулорічних – через події на сході України організатори вирішили не проводити традиційну дискотеку та святковий феєрверк. Натомість на центральній площі Ямполя було проведено чимало патріотичних заходів. Серед них слід відмітити районний фестиваль – конкурс фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні джерела», мистецьку акцію «Україно! Ти – моя молитва, моя воля, пісня вікова» та спільну молитву за мир в Україні.

Зміни були помітні не лише в святковій програмі, а і у відношенні ямпільчан до головного свята країни. В цей день на головній площі селища було як ніколи багато державних прапорців, чимало людей вдягли вишиванки та прикрасили одяг синьо-жовтими стрічками. Окремі ямпільчани навіть прикрасили в патріотичні кольори власні домівки.

Всі новини спецтеми День Незалежності 2014.

2 thoughts on “Ямпіль відзначив День Незалежності

  1. Уже лет 15 а то и больше 24 августа для ямпольчан было особенным днём. Дело не только в концерте и дискотеке – посёлок всегда приукрашался к этому дню: убирались улицы, ставились новые лавочки, белились бордюры, менялись лампочки на столбах. Ямполь всегда встречал День Независимости красивым и ухоженным.
    К сожаленью, так было раньше. В этом году было видно, что для поселковой власти День Независимости – это формальность. Гости из всего района наверно обратили внимание на грязные улицы и отсутствие освещения в центральной части посёлка. Такая вот подготовка.
    Радовало одно – множество украинских флагов на торговых точках и организациях.

Comments are closed.