Ямпільська влада підвела підсумки вже традиційного конкурсу на кращий двір, торгову точку і державну установу селища.

Під час урочистостей з нагоди 23 річниці з Дня Незалежності України селищний голова Наталія Цибулько оголосила зі сцени результати конкурсу та вручила переможцям цінні подарунки.

В цьому році в номінації «Двір зразкового порядку» перемогу присудили садибам Рябухи Тетяни Петрівни та родини Тамари Олексіївни та Миколи Петровича Грибач. У номінації «Краща торгівельна точка» перемогу здобула приватний підприємець Науменко Лариса Володимирівна, а «Кращими державними установами» селища були визнані Управління праці та соціального захисту населення Ямпільської РДА (керівник Терентєва Олена Олександрівна) та Ямпільська міжрайонна виконавча дирекція Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (керівник Боб Василь Іванович).

Окрім того, були відзначені поважні жителі селища. Подарунки були вручені батькам наймолодшого жителя Ямполя Рибалко Богдана Миколайовича, який народився 11 серпня та найстаршій жительниці селища Нікуліній Таїсії Єгорівні. Без подарунків не залишилась і найстарша та наймолодша подружня пара селища. 68 років разом прожили Московко Ганна Луківна та Степан Михайлович, які одружились 7 травня далекого 1946 року. Лише починають сімейне життя подружжя Інни Вікторівни та Валерія Сергійовича Шестопал.

На жаль, далеко не всі переможці виявили бажання піднятись на сцену за нагородами. Тож, Наталія Цибулько пообіцяла, що подарунки будуть їм передані пізніше.

Нагадаємо, 24 серпня в Ямполі відбулись урочистості з нагоди 23 річниці з Дня Незалежності України. Всі новини спецтеми День Незалежності 2014.