Вже шість місяців Схід України оповитий вогнем: гинуть і страждають сотні тисяч людей, руйнується інфраструктура територій, а деякі й зовсім зникають з лиця Землі. Нелегка година нелегких випробувань для нашого народу позначилася ще й політичною і економічною кризою. Що б відновити життя, потрібен реальний план мирного розвитку і відповідальна політична сила для його реалізації. Партія розвитку знає як це зробити. Про першочергові кроки для повернення України до нормального життя розповів голова виконавчого комітету Сумської обласної організації Партії розвитку Микола ВОЙТЕНКО.

– Днями Партія розвитку представила свій маніфест. Розкажіть, будь ласка, про нього

В маніфесті ми окреслили першочергові вимоги і пропозиції, які допоможуть Україні знову здобути право на майбутнє – мирне і спокійне життя. Ми повинні знову навчитися слухати один одного, знаходити компроміс і зрозуміти, що насильство це не вихід. Життя людини, мир, єдність і розвиток ми вважаємо найвищими цінностями.

– Миколо Григоровичу, так які ж на думку Партії розвитку першочергові кроки до відновлення миру?

Для початку необхідно зупинити двосторонній вогонь, відкрити справжні гуманітарні коридори для доставки продовольства, води і медикаментів в зону АТО. Далі – затвердити Національний план відродження Донбасу і відмовитися від радикальних рішень, які можуть підірвати мир і безпеку країни.

– А що скажіть про солдатів, які сьогодні захищають нашу країну, про них не забули?

Звичайно ж, ні! Ми виступаємо за те, що забезпечити повноцінний соціальний захист військовослужбовцям та правоохоронцям, залучених до проведення АТО, членам сімей загиблих та поранених, а також за проведення демобілізації після припинення бойових дій.

– В маніфесті сказано, що політика економічного єдності – передумова до розвитку держави. Прокоментуйте, будь ласка.

Так, дійсно, від політики економічної єдності залежить багато чого: не тільки розвиток держави, а й добробут усього народу. Платформою цього догмату є ідея республіки, в основі якої – розуміння держави, як «спільної справи». Партія розвитку виступає за прийняття Республіканської Конституції, яка гарантовано захищає права і свободи кожної людини.

– Ситуація в економічному секторі країни залишає бажати кращого. Що для її «реанімації» пропонує Партія розвитку?

Україні потрібні реальні реформи, в першу чергу, в економічній, дозвільній та податковій сферах. Необхідно ввести мораторій на збільшення податкового навантаження на бізнес і перевірки підприємств до 1 березня 2015-го, провести індексацію зарплат і пенсій, стабілізувати ситуацію на валютному ринку, ввести кредитні канікули для підприємств у зоні АТО і зупинити скорочення людей в бюджетній сфері. Тільки такі кроки дозволять стабілізувати українську економіку і поліпшити добробут простих громадян.

4 thoughts on “Мир-єдність-розвиток

  1. пхаааа это типа реклама рыгов те что нынче партия розвитку????

  2. Была ПР (партия регионов) стала ПРУ (партия развития Украины) а суть все таже.

  3. Критиковать работу других проще всего. А что сделали Вы конкретно?

Comments are closed.