Депутатський корпус Ямпільської районної ради Сумської області звернувся до Президента України Петра Порошенка з відкритим листом, в якому просить  пояснити з яких мотивів та підстави було прийнято рішення про звільнення голови Ямпільської районної державної адміністрації Ігоря Миколайовича Палагина.

-Своїм розпорядженням від 11 серпня 2014 року № 979/2014-рп Ви звільнили Палагина Ігоря Миколайовича з посади голови Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області за поданням голови Сумської обласної державної адміністрації Шульги Володимира Петровича, який досі має мандат народного депутата України, – вказано в документі. – На сьогоднішній день Палагин Ігор Миколайович був одним з найкращих керівників району. Депутатів як представників територіальної громади та представників різних політичних сил Ямпільського району, задовольняла професійна робота Палагина І.М. в напрямку розвитку регіону, – зазначають у своєму зверненні депутати районної ради.

Окрім того, в зверненні перераховані досягнення колишнього голови районної державної адміністрації  за чотири роки перебування на посаді. Зокрема депутати нагадують, що за цей проведено газифікацію сіл Привокзальне та Усок, завершено будівництво підвідних газопроводів до населених пунктів Дорошівка, Чуйківка, Білиця. Проведено ремонтні роботи по всіх закладах соціальної сфери району, а саме: реконструкцію кінотеатру «Салют» під районний центр культури та дозвілля; завершено капітальний ремонт системи опалення Дружбівського навчально-виховного комплексу; переведено на газове опалення Дружбівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 та частково відремонтовано фасад та заміна віконних блоків; завершено будівництво газової котельні Шатрищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; проведено капітальний ремонт дитячого та терапевтичного відділення комунального закладу «Ямпільська центральна районна лікарня»; замінено твердопаливні котли в Чуйківському та Княжицькому навчально-виховних комплексах; капітальні ремонти шатрового даху Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, частини даху Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», шатрового даху по Ямпільській станції юних натуралістів; побудовано шатровий дах в будівлі Ямпільської районної дитячо-юнацької спортивній школі; заміна вікон Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1; в сільській лікарській амбулаторії с. Шатрище зведено шатровий дах. Проведено влаштування шатрової покрівлі житлового будинку № 18 по вул. 40 років Жовтня, та житлового будинку № 20 по вул. Шкільна м. Дружба. Проведено капітальний ремонт м’якої покрівлі житлових будинків № 49, вул. Червонопрапорна, № 31, вул. Боженка смт Ямпіль. У порівнянні з І півріччям 2010 року (1037,7 тис. гривень) в І півріччі 2014 року(2146,4 тис.гривень) плата за землю збільшилась на 107% завдяки проведеній роботі з інвесторами, що працюють на території району, – вказано у відкритому зверненні депутатів Ямпільської районної ради до Президента України Петра Порошенка.

Документ підписали вісімнадцять з тридцяти двох депутатів Ямпільської райради, які представляють різні політичні сили району.

12 thoughts on “Депутати райради вимагають у Президента пояснень щодо його кадрових рішень

 1. Ахахха))
  Порошенко ответит мол он всё газифицировал, а с газом в Украине дефицит, решил Игорь Николаевич подравть экономику страны таким расходом газа)))

 2. Перекраситься можно, но только мозги не перекрасить. Районному руководителю нужно быть аполитичным, а не проявлять свою принадлежность к какому-либо клану. Хороший хозяйственник, но этого мало. Так повелось у нас в районе, да и в стране, что надо прогибаться под правящую политсилу. Забудьте!!!!!!!!!!!!!! Прогибайтесь под жителей вашего района. Они оценят. И где эта партия регионов, из-за которой Игорь Николаевич потерял работу? Вот-вот, на верхней полке…

 3. Депутати вимагають у президента….Повимагали б вони у межигорского хамла что-нибудь.Вспомним дружный одобрямс этих баранов когда избили студентов на майдане.Тогда языки у всех были в заднице.А тут такие смелые .Гнать в шею навсегда.

 4. за ямпольскую школу №1 не нужно писать, что окна поменяли, нужно сначала всё увидеть, а потом писать! в некоторых классах поставили окна я не спорю, а остальные? а откосы?уже второй год пошёл…………..

  1. Николай вы в лицо скажите, а то такими словами разбрасываетесь, что может быть сами телом торгуете???

 5. то письмо в поддержку позиции Януковича то письмо вопрос почему уволили Вы хоть разберитесь какому богу молится ))))) ув . депутаты

 6. В лицо Палагину говорились слова и по круче но он дорвавшись до власти не слушал а творил произвол в районе набивая карманы взятками при помощи шестерок которимы себя окружил.

 7. Эти депутаты еще берут на поруки взяточников. Выбирайте и дальше представителей своих интересов.

 8. Посмотрим, кого ПарАшенко назначит. Боюсь, чтоб локти кусать не пришлось.

Comments are closed.