Днями на базі Тетерівського лісгоспу, що на Київщині, відбулися Всеукраїнські змагання вальників лісу. Серед 25 учасників були і сумські конкурсанти, – повідомляє сайт Сумської обласної ради

Гідно представили Сумщину на Всеукраїнських змаганнях вальників лісу 2014 року Віталій Сушко та Олександр Сидоренко з Свеського лісгоспу. Змагання відбувалися на базі Тетерівського лісгоспу Київського ОУЛМГ 22 серпня. Віталій Сушко представляв сумських юніорів, Олександр Сидоренко змагався в складі команд основної групи.

Як завжди, сумські вальники склали серйозну конкуренцію іншим конкурсантам, продемонструвавши високий рівень професійної майстерності. Олександр став кращим в Україні у найскладнішому з п’яти етапів – звалюванні дерева на точність, до Віталія фортуна була більш прихильною, в загальному заліку він виборов ІІ місце серед команд своєї групи.

Тож, вкотре підтвердивши свій професіоналізм, хлопці поповнили скарбнички новими нагородами та зробили особистий грошовий внесок у допомогу АТО, бо цьогорічний призовий фонд було спрямовано на допомогу українській армії та сім’ям загиблих лісівників.