“Російська Федерація не припиняє ескалацію напруги і на інших ділянках кордону. в прикордонних з Україною районах. Вчора з 10:30 до 12:00 російські прикордонники в пункті пропуску „Суджа“, що навпроти українського пункту пропуску „Юнаківка“ у Сумській області, було припинено пропуск на в’їзд в Росію громадян України. За оперативною інформацією на залізничній станції м. Суджа (близько 20 км від кордону) здійснювалося завантаження на залізничні платформи військової техніки для передислокації на іншу ділянку українсько-російського кордону”, — йдеться у повідомленні РНБО.

Крім того, неспокійною є обстановка зі сторони окупованого Криму. Зокрема прикордонний наряд відділу прикордонної служби “Червоний Чабан” Херсонського загону вступив у бій з диверсійно-розвідувальною групою, яка рухалася з території тимчасово окупованого Криму на материкову частину України. Прикордонники втримали позиції та змусили диверсантів повернутися на півострів.

Джерело: http://7days-ua.com/

4 thoughts on “Росія планує відкрити “третій фронт” у Сумській області – РНБО

  1. ВОТ и братский народ , по подлости и наглости не с кем и сравнить .
    А мы еще раньше трубили россия , россия , а оказалось дикая держава одним словом ПУЙЦЫ

    1. Мы в их глазах смотримся не лучше. Нет правых и нет виноватых в конфликте, нужно искать поразумения.

  2. Народ-то может и братский, да только сука редкая им управляет. Им бы в глаза нам посмотреть.

  3. Эти события на Украине показали реальные отношения между Украиной и Россией.В интернете в основном нас поливают грязью и насмешками руссаки. Все кто поддерживают политику Путина, как и он сам – ху..ло!! Слава Украине!

Comments are closed.