У зв’язку з загибеллю військовослужбовців з Сумської області, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у ході антитерористичної операції на сході країни 5, 6 та 7 вересня оголошено днями жалоби.

Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Володимир Шульга, інформує прес-служба ОДА.

У ці дні в області не буде розважальних та святкових заходів. Також приспустять прапор України на будинках місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

Телерадіокомпаніям області рекомендовано внести відповідні зміни до програм телебачення та радіомовлення.

Нагадаємо, 3 вересня близько 22:30 базовий табір 27-го Сумського реактивного артилерійського полку, що розташовувався в Луганській області поблизу Старобільська, було обстріляно з території Російської Федерації з реактивної системи залпового вогню «Смерч».

Як повідомив заступник командира полку по роботі з особовим складом Дмитро ГОРБ, засипало бліндаж та ангар з технікою, де перебували наші бійці.

Кількість загиблих коливається від 15 до 18 чоловік. Тривають роботи з розчистки бліндажа. Знайдено шість обгорілих останків наших солдат, які потрібно ідентифікувати.

Це повідомлення попереднє – надалі інформація уточнюватиметься.

27-й реактивний артилерійський полк був укомплектований бійцями з Сумської та Полтавської областей.