У селах Глухівського та Середино-Будського районів очікуються найбільший рівень фальсифікацій та підкупу голосів виборців. Таку думку висловив голова Сумського міського відділення Комітету виборців України Олексій Захарченко.

Як повідомляє «RegioNews-Суми», експерт переконаний, що у сільській місцевості різного роду незаконних процесів пов’язаних з підкупом населення та фальсифікацією голосів під час виборів до ВР очікується набагато більше, ніж на міських дільницях.

«Міські виборці стали більш свідомі та більш заможними, що робить їх стійкішими до підкупів. Як і завжди, сільські мешканці дуже відповідально відносяться до виборів. Тому, коли їм дають гроші чи «гречку» і говорять, що ви можете голосувати за кого захочете, то практично завжди вони віддають свій голос за того, хто дав їм «презент». У селах Глухівського та Середино-Будського районів процес голосування і підрахунку голосів буде проходити як завжди «по-іншому». Там будуть і фальсифікування, і підкуп голосів. Звичайно підкуп виборців буде повсюди, але там очікується найбільший», – говорить Олексій Захарченко.

За словами голови Сумського міського відділення Комітету виборців України, підкуп під час цьогорічних виборів до ВР України очікується як незначних розмірів – гроші, продукти харчування, так і більш масштабних – обіцянки побудувати міст, дорогу нову прокласти, замінити вікна.