З метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів та підготовки їх до експлуатації в зимовий період 2014-2015 років працівники Державтоінспекції у період з 22 вересня по 12 жовтня проводять їх осінній комісійний огляд, повідомляє УДАІ в Сумській області.

Заходи проводяться за участю представників служб автомобільних доріг, комунальних організацій, місцевих органів виконавчої влади, підрозділів Державтоінспекції, Укрзалізниці та Укртрансінспекції.

Під час огляду фахівці перевірять стан покриття проїжджої частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, тротуарів, забезпечення видимості, технічних засобів організації дорожнього руху та автопавільйонів. Особливу увагу приділятимуть аварійно-небезпечним ділянкам доріг, місцям концентрації ДТП, відновленню зовнішнього освітлення, належному утриманню смуги відведення та придорожніх територій.

Також буде перевірено готовність виробничих підрозділів до утримання доріг у зимовий період (технічний стан снігоприбиральної техніки та навантажувачів, наявність необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів та піщано-соляної суміші тощо), та їх готовність до введення обмежень або закриття руху на дорогах під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій унаслідок різкого погіршення погодних умов.

Джерело: http://regionews.sumy.ua/

1 thought on “ДАІ Сумської області розпочинає осіннє комісійне обстеження доріг

  1. Страна непуганных идиотов! Что проверять? За какие средства ремонтировать дороги? К Антоновке например! К Дружбе! Свессе! Зачем мутить воду? Соберут вместе всех, кто и так знает, что сплошная яма везде, попьют водки – и дальше по кочкам. Стыдно…

Comments are closed.