Дует матері і дочки в керівництві окружної виборчої комісії в окрузі №159 (центр – місто Глухів) порушено. Про це повідомила прес-секретар громадянської мережі «ОПОРА» Ірина Стегній.

Замість Ольги Каштальян-Ямнік заступником голови стала Валентина Рихальська за квотою партії «Україна майбутнього». До цього вона на працювала секретарем ОВК, але була усунута з посади, а на її місце призначена звільнена раніше голова цієї комісії Марія Коняєва тепер вже від партії «Наша Україна», хоча попередня її партія називалася «Рідна Вітчизна».

Валентина Рихальська – колишній головний спеціаліст загального відділу Глухівського міськвиконкому, зараз пенсіонерка.

Голова ОВК виборчого округу №159 Ніна Каштальян в коментарі ОПОРІ відзначила, що найбільшою проблемою є відсутність фінансування комісії. На даний момент не складений кошторис та немає рахунку, а голова працює на громадських засадах. Лише з 1 жовтня передбачені ставки звільнених осіб. Ці рішення затверджуються Центральною виборчою комісією. На даний момент звільненою особою є лише заступниця голови Валентина Рихальська. Проте Закон «Про вибори народних депутатів України» передбачає трьох звільнених осіб, які працюють на платній основі. Всі зазначені проблеми голова комісії пов’язує зі складним фінансовим становищем.

Наразі комісія забезпечена зв’язком, оргтехнікою, приміщеннями, які надала міська влада.

Джерело: http://regionews.sumy.ua/

error: Content is protected !!
Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com