За перемогу в виборчому окрузі №159 боротимуться два кандидати з прізвищем Палагин. 28 вересня ЦВК зареєструвала кандидатом в народні депутати мешканця Дніпропетровська Палагіна Олександра Юрійовича.

За даними на офіційному сайті ЦВК, Палагін Олександр Юрійович народився 6 липня 1974 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ “Старий Міст”, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня. У виборах бере участь, як самовисуванець.

У виборчому штабі кандидата в народні депутати Ігоря Миколайовича Палагина розцінили реєстрацію кандидата з прізвищем, яке лише на одну літеру відрізняється від  прізвища раніше зареєстрованого кандидата, як брудні політичні технології з боку головного конкурента. – Ми сподіваємося, що представники кандидата-олігарха відмовляться від таких дій і будуть боротися за перемогу чесним способом, – прокоментували подію в штабі І.М. Палагина.

10 thoughts on “На Сумщині проти кандидата використовують брудні технології

 1. Опять пошли в ход грязные технологии. Я не сторонник Палагина, но все это выглядит скверно. Деркач опять хочет пролезть любой ценой. Зачем стоял майдан???

 2. Шановні!Хто ще не розуміє,що господин Палагин є суто технічним кандитатом и влаштовує собі пиар за рахунок свого опонента,з пристрілом на місцеві вибори!!!!Вже аж тошно,що людей мають за бидло!!!

 3. Блин,да забудьте уже про свой майдан!!!Вы что-еще не поняли,что руками майдана просто захватили власть?

 4. Никогда не забудем и тебе ,забудьке,не дадим гадить на святое.

 5. Вкрав понад мільйон гривень з бюджету, а вигнали… за георгіївську стрічку?! Без сумського керівництва вкрасти кошти на компенсації пільгової категорії населення – неможливо! Тому звернувся до київських правоохоронців.
  Начальнику Головного слідчого управління МВС України генерал-майору міліції Сакалу В.М.
  вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601
  Тахтай Олександр Остапович, депутата Ямпільської районної ради Сумської області
  Про тяганину розслідування провадження та інші злочинні факти службових осіб Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області
  ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТА
  Шановний Віталію Миколайовичу!
  Звертаюся до Вас з питань, які не входять до моє компетенції, як депутата районної ради, однак з питань на які боляче спостерігати.
  Під час проведення зустрічей зі своїми мешканцями, виборцями, які є Громадянами України постійно лунають звернення з приводу бездіяльності правоохоронних органів щодо розслідування корупційних фактів службовими особами Ямпільскої районної державної адміністрації Сумської область. Наявні факти свідчать про чисельні корупційні схеми, які були направлені на заволодіння коштами державного бюджету та особистого збагачення керівництва Ямпільського району Сумської області.
  Про вказані факти неодноразово вказувалося слідчим та іншим працівникам міліції Сумщини, однак вагомий результат, спрямований на розслідування правопорушень, а найголовніше повернення бюджетних коштів громаді міста та району не отримано.
  На даний час вважаю за необхідне загострити Вашу увагу на наявних провадженнях та цілком впевнений, що подальший результат діяльності правоохоронних органів, приведе до швидкого, якісного розслідування, притягнення винних до кримінальної відповідальності та повернення викрадених коштів.
  Протягом тривалого часу я мав можливість звернення до місцевих представників правоохоронних органів. Не зважаючи на тяганину та постійний спротив, я та громада смт. Ямпіль Сумської області спромоглися зареєструвати єдине провадження, щодо правопорушення службових осіб, це при тому, що надано чисельні факти заволодіння державним майном на суму понад 1 млн. грн.
  Вказане кримінальне провадження відкрито лише 18.06.2014 року за фактом, хоча про вказані злочини вказувалося протягом останнього року, з наданням конкретних даних злочинців та відповідних документів, пояснень.
  Саме за ініціативою та наполяганні громади 18.06.2014 року відкрито кримінальне провадження №1-2014-20029-000149 за ч. 1 ст. 366 КК України, за фактом злочинного заволодіння коштами державного бюджету впродовж 2010-2014 років у вигляді компенсації за безкоштовний проїзд пільгової категорії населення Ямпільського району Сумської області.
  На даний час вважаю відсутні підстави емоційного викладення фактів всіх злочинних дій, лише хочу зазначити що всі особи – злочинців відомі, вказаними злочинними діями керував колишній голова Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області Палагін І.М., у зв’язку з чим підписував відповідні розпорядження, угоди та інші правові документи.
  Не зважаючи на очевидність вчиненого злочину, його тяжкість, злочинні дії кваліфіковано не вірно, а слідчі та інші правоохоронці зволікають з розслідуванням провадження, що призводить до знищення доказів, приховування інших вчинених вказаними особами правопорушень.
  На підставі викладеного, з метою притягнення злочинців до відповідальності, повернення до громади бюджетних коштів та особистого звіту перед мешканцями м. Ямпіль та Ямпільського району, прошу:
  1. Взяти на особистий контроль стан розслідування провадження №1-2014-20029-000149 від 18.06.2014 та інших фактів заволодіння коштами державного бюджету службовими особами Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області в період з 2010 року до 2014 рік.
  2. Провести заслуховування вказаного провадження, надати принципову оцінку злочинним діям та бездіяльності правоохоронців.
  3. Перекваліфікувати злочин на відповідну статтю Кримінального кодексу та негайно притягнути винних до відповідальності.
  4. Зобов’язати слідчих провести об’єктивне та повне розслідування вказаного провадження та інших корупційних і злочинних дій зазначених службових осіб.
  5. Про вжиті заходи прошу повідомити мене письмово, для подальшого інформування громади.
  Заздалегідь вдячний за Ваше порозуміння та працю.
  З повагою,
  Депутат Ямпільської районної ради Сумської області Тахтай О.О.

 6. Зама с поличным взяли и ничего…А то какие-то бюджетные деньги.Не для того туда идут , чтобы не” позаимствовать” у государства…

 7. А что на районной сессии этот вопрос не поднял, Рьяный БЮТовец. Или вы только втихаря собираетесь на собрания. И про свою газету расскажи. Когда заплатишь долг пенсионному, не забудь оповестить народ.

 8. З онлайн-конференції з Ігорем Палагиним,від 10 червня 2011 року.
  “На сьогоднішній день пріоритетними для нас є: питання наповнення районного та місцевих бюджетів та проблеми житлово – комунального господарства. Значну підтримку у вирішенні актуальних длярайону питань надає нам народний депутат України Андрій Деркач.”
  И кто, меня, теперь убедит в том,что г.Палагин не технический кандидат???Тут не баня нима ни голых ,ни дурных

Comments are closed.