На окрузі №159 (центр – місто Глухів) окрім двох Палагіних балотуються також два Лисенки. Про це повідомила прес-секретар громадянської мережі «ОПОРА» Ірина СТЕГНІЙ.

З’явився двійник висуванця від партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутата Сумської обласної ради та керівника фракції ВО «Батьківщина» в облраді Віктора Івановича Лисенка. Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом в народні депутати України безпартійного само висуванця Сергія Володимировича Лисенка – уродженця Глухова, який є адвокатом та проживає в місті Бровари Київської області.

Цікаво, що гаслом, зазначеним у передвиборній програмі Сергія Лисенка є фраза, написана з помилкою: «За наша Батьківщину!». Натомість висуванець «Батьківщини» Віктор Лисенко в передвиборній програмі стверджує: «Розвиток Регіонів – запорука єдності країни» та звертається до виборців: «Відчуйте переломність наступних виборів і свою особисту причетність до цієї події: до викорінення залишків «сім’ї» Януковича у нашому 159 виборчому окрузі. Можна або підтримувати несправедливість, або боротися з нею.».

Таким чином по округу №159 за прихильність виборців змагатимуться 16 кандидатів. З них чотири проживають в Глухові, чотири з Кролевеччини, два з Ямпільщини, шість живуть поза межами округу (двоє з Києва, по одному – Суми, Дніпропетровськ, Лозова Харківської обл., Бровари Київської обл.). П’ять кандидатів висунуті політичними партіями, одинадцять самовисуванців. Заявили про партійність сім кандидатів.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатами у народні депутати України по округу №159 самовисуванців Олександра Палагіна та Ігора Палагіна.

Джерело: http://regionews.sumy.ua/

3 thoughts on “На Сумщині на окрузі №159 з’явився другий клон

  1. Игнорировать Выборы-2014! До каких пор будут над нами глумиться олигархи!

  2. Так нечестно, Палагиных и Лысенков двое, а Деркач-один.

  3. Всем остальным надо было успеть скинуться и сделать три деркача. а сейчас можно только купить мусорнобачную люстрацию.

Comments are closed.

error: Content is protected !!
Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com