Під час зустрічей з жителями сіл округу № 159 (центр – місто Глухів) кандидата по цьому округу і народного депутата України Андрія Деркача супроводжують чиновники, – повідомляє громадська мережа «Опора».

Зокрема, у зустрічі з мешканцями села Полошки Глухівського району взяли участь голова Глухівської районної державної адміністрації Олексій Ткаченко, Полошківський сільський голова Світлана Семерняк. Зустріч відбувалася з 12:00 до 14:00 в сільському Будинку культури. Цим самим було порушено ч.1 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України». Законом забороняється участь у передвиборній агітації органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, зокрема у робочий час їх посадовим і службовим особам.

Як повідомили ОПОРІ присутні, у своєму виступі кандидат критикував уряд, фамільярно відгукувався про Прем’єр-Міністра, називаючи його «Сєня», критикував міського голову Києва Віталія Кличка.

Після цього заходу Андрій Деркач зустрівся з працівниками районних управлінь та відділів Глухівської РДА, зокрема були присутні представники районних відділів освіти, культури, праці та соціального захисту тощо. Зустріч відбувалася в читальному залі районної бібліотеки в робочий час орієнтовно з 14:30 до 15:15. Нардепа супроводжували голова Глухівської РДА Олексій Ткаченко та голова районної ради Володимир Цюкало.

Протягом вересня Андрій Деркач відвідував села Кролевецького, Путивльського та С-Будського районів і завжди у супроводі місцевих чиновників.

Андрій Деркач є безпартійним самовисуванцем по округу № 159, народним депутатом, який був обраний по цьому ж округу у 2012 році (тоді він йшов від Партії регіонів і був членом цієї партії). Наразі він позафракційний, але з 12 грудня 2012 року по 21 лютого 2014 року входив до фракції Партії регіонів.

1 thought on “Сумщина: кандидата на зустрічах з виборцями супроводжують чиновники

  1. У кандидата Палагина,ваще предвыборный штаб расположен в кабинете начальника отдела социально-экономического развития и торговли Ямпольской РДА-Замулы Е.И.Рябухин ездит по городам и весям ,договаривается о встречах кандитата Палагина,в рабочее время!Так что опора и Ямполь-инфо играют против одного кандидата!!!

Comments are closed.