Серед цьогорічних переможців конкурсу – троє свесян, два представники Дружби та Орлівки і лише один підприємець з районного центру.

В номінації «Кращий підприємець – фізична особа» у сфері виробництва перемогу здобула Гаркуша Наталія Миколаївна з с. Орлівка; в номінації «Кращий підприємець – фізична особа» у сфері торгівлі – Прядко Андрій Олегович з смт Свеса, «Кращий підприємець – фізична особа» у сфері обслуговування – Кобець Світлана Олександрівна з смт Ямпіль; «Кращий підприємець – фізична особа» у сфері торгівлі на селі – Кривущенко Антоніна Василівна з с. Орлівка; «Краще мале підприємство» у виробничій сфері – ТОВ «Агрофірма Світанок» (директор Будлянська Марія Яківна) з с. Усок, «Краще мале підприємство» у сфері обслуговування – ПП «Аква Майстер» (директор Гелета В.Г) з смт Свеса, «Підприємство зразкового порядку» торговий центр –Шевченко Дмитро Станіславович з смт Свеса, «Кращий молодий підприємець» – Сидоренко Олександр Васильович з м. Дружба, «Краща жінка – підприємець» – Котлярова Ольга Олександрівна з м. Дружба.

Всі переможці нагороджені Почесною грамотою голови Ямпільської районної державної адміністрації та цінними подарунками.

Нагадаємо, ПП «Аква Майстер» в цьому році було визначене переможцем обласного конкурсу «Кращий підприємець області» у номінації «Краще мале підприємство» у сфері обслуговування.

Кращий підприємець – фізична особа у сфері обслуговування Кобець Світлана Олександрівна, смт Ямпіль
Краща жінка – підприємець Котлярова Ольга Олександрівна, м. Дружба