Новопризначеному керівнику Ямпільської райдержадміністрації потрібна команда, бо сама Ірина Анатоліївна нічого зробити не зможе, – таку думку висловив т.в.о. голови Сумської обласної державної адміністрації Віктор Чернявський.

 – Потрібна команда людей, які будуть розуміти, що мають унікальну можливість щось змінити в рідному районі, навести лад в дорожній сфері, в освіті, охороні здоров’я. Зараз ми знаходимося на переломному етапі, в майбутньому році нас очікують великі зміни в фінансовій сфері, в територіальному і адміністративному устрої.  Цей період буде дуже складним, але головна його задача – дати нам більше можливостей працювати на свій регіон.

Керівник області зазначив, що головними проблемами Ямпільського району вважає виплату заробітної плати та оплату енергоносіїв. За його словами, він вже підписав розпорядження про виділення додаткової субвенції Ямпільському району на подолання незабезпеченості з виплати заробітної плати у розмірі приблизно 1,5 мільйонів гривень. Окрім того, він закликав міських, селищних та сільських голів району виділити кошти з місцевих бюджетів.