Перед нами зараз стоїть серйозне питання, як пережити зиму. Через енергетичну кризу плануються періодичні відключення електроенергії і, скоріш за все, вони розпочнуться вже з листопада, – про це заявив т.в.о. голови Сумської обласної державної адміністрації Віктор Чернявський під час перебування в Ямполі.

– Я не знаю, чи проводиться така робота в Ямпільському районі, але я поставив завдання обленерго та всім РЕСам опрацювати чіткі графіки відключення електроенергії. Вони будуть, але потрібно зробити все, щоб проконтролювати та згладити їх наслідки.  

Також, Віктор Чернявський повідомив, що поставив завдання керівникам районних лікарень забезпечити заклади охорони здоров’я аварійним електропостачанням.  

4 thoughts on “Ямпільчанам слід готуватись до відключень електроенергії?

  1. А как же – это !?
    “По состоянию на 1 октября и по информации министра энергетики и угольной промышленности Украины, в веерных отключениях электроэнергии нет необходимости. Система работает в нормальном, достаточном режиме”, – сказал Семерак.
    И еще вот это почитайте http://news.liga.net/news/economics/3529784-v_kabmine_schitayut_nenuzhnym_otklyuchenie_elektroenergii_potrebitelyam.htm
    И делайте выводы – Обл энерго опять себе премии выбивает? или все опять по уголкам поросходятся (моя хата скраю). Пишите вашей новой власти, и не в область а в столицу…

Comments are closed.