Висуванець від партії ВО «Свобода» Михайло ПОДОЛІН, представник партії ВО «Батьківщина» Віктор ЛИСЕНКО та смовисуванець Ігор ПАЛАГИН стверджують, що кожен з них є єдиним кандидатом від демократичних сил. Про це повідомила прес-секретар Громадської мережі Опора у Сумській області Ірина СТЕГНІЙ.

Зокрема, кандидат в народні депутати від «Свободи» Михайло Подолін позиціонує себе як спільний кандидат від цієї політичної сили та Блоку Петра Порошенка. Зокрема, під час зустрічей з виборцями йдеться, що це є причиною того, що від названого блоку не зареєстровано кандидата по округу. Крім цього, у зовнішній рекламі кандидат використовує символіку Блоку Петра Порошенка поруч із символікою «Свободи», а також гасло «Час єднатись» з написом «Михайло Подолін – єдина альтернатива старій владі».

В свою чергу працівники виборчого штабу Блоку Петра Порошенка в окрузі спростували цю інформацію.

Реклама висуванця від ВО «Батьківщина» Віктора Лисенка теж стверджує, що він «єдиний кандидат від демократичних сил».

Під час зустрічей з виборцями стверджує, що насправді він єдиний представник демократичних сил і самовисуванець Ігор Палагин.

Цікаво, що двоє з трьох названих кандидатів, мають своїх «клонів» – на окрузі №159 балотуються два Лисенки та два Палагини.

Джерело: http://regionews.sumy.ua/

1 thought on “На Сумщині відразу три мажоритарники позиціонують себе як «єдиний кандидат від демократичних сил»

Comments are closed.