Окремі міські, селищні та сільські голови Ямпільського району не виконали вимог антикорупційного законодавства і неналежним чином опублікували відомості про свої доходи. Зокрема, частина посадових осіб органів місцевого самоврядування опублікували такі відомості на неіснуючих веб-сайтах, – про це заявив головний спеціаліст з питань запобігання і протидії корупції апарату Сумської облдержадміністрації Михайло Криворотенко під час виїзного семінару «Запобігання і протидія корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування», який відбувся сьогодні в Ямполі.

Михайло Криворотенко закликав державних службовців терміново виправити допущені помилки.

– На сьогоднішній день, ті хто відчувають за собою цей «гріх», ще мають можливість виправити ситуацію. Адже, у працівників прокуратури є законні підстави йти перевіряти і складати адміністративні протоколи за невиконання вимог частини другої статті 12 Закону України «Про запобігання і протидії корупції»,  штрафні санкції якої становлять від 450 до 850 гривень, – зазначив чиновник. 

2 thoughts on “Ямпільських чиновників закликали дотримуватись вимог антикорупційного законодавства

  1. От теперь наша прокуратура точно выполнит план, ведь хитромудрых и жадных госслужащих которые пытались скрыть свои доходы в районе полно. Не даром говорится-скупой платит дважды…

Comments are closed.