З 10 листопада  розпочнеться друга хвилю люстраційних перевірок, – про це під час засідання уряду заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Яценюк нагадав, що першу хвилю високопосадовців вже було звільнено відповідно до Закону про люстрацію. Він відзначив, що проект відповідного розпорядження вже готовий і з 10 листопада перевірки мають розпочатися.

“Тепер друга хвиля по всім органам державної влади та управлінням, в тому числі по всім правоохоронним органам, 10 листопада створення відповідних комісій та проведення перевірок, а також прийняття рішень про звільнення з органів державної влади, управлінь та правоохоронних органах осіб, які підпадають під дію Закону України про очищення влади”,- додав Яценюк.

Нагадаємо,  з моменту вступу в силу Закону України «Про очищення влади» роботу втратили вже понад 300 чиновників режиму колишнього президента, 10 з них представники Сумської області. Серед них немає жодного чиновника Ямпільського району, проте в реєстр потрапили керівники сусідніх Глухівського та Путивльського районів.