Співробітники СБУ та працівники військової прокуратури Сумського гарнізону припинили протиправну діяльність двох посадових осіб Сумського об’єднаного міського військового комісаріату, які брали хабарі за відстрочку від призову. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

“Встановлено, що гроші службовці вимагали та отримували за відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації та зняття з військового обліку призовників. У ході обшуків у службових кабінетах правоохоронці виявили та вилучили близько 40 тис. грн., 400 доларів США, файли з графічними зображеннями печаток і штампів інших організацій і установ”, – йдеться в повідомленні.

В інших службових кабінетах військкомату виявлені і вилучені підроблені документи (бланки медичних довідок, обстежень, виписки з медичних карт тощо), які, за попередніми даними, також використовувалися в реалізації протиправної схеми.

Військовою прокуратурою Сумського гарнізону здійснюються слідчі дії в рамках кримінального провадження, розпочатого за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 1 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.