Ямпільчани мають змогу безкоштовно підключитися до телекомунікаційної мережі YAMPOL-NET та отримувати якісний Інтернет за доступними цінами. Мережа охоплює всі багатоповерхові будинки Ямполя (технологія Ethernet).
Локальна комп’ютерна мережа має цілий ряд переваг: можливість цілодобового і не дорогого безлімітного доступу до мережі Інтернет, висока і стабільна швидкість, оптимальне співвідношення якості, швидкості і ціни, не потрібна наявність телефонної лінії; доступні ціни на обслуговування, можливість грати у велику кількість ігор по мережі абсолютно безкоштовно, можливість цілодобового спілкування в блогах, чатах, на форумах, можливість спілкування по відео і конференцзв’язку (Skype), набути безліч нових і цікавих знайомств.
YAMPOL-NET пропонує тарифні плани для абонентів, які підключені по технології Ethernet: «Економічний» з швидкістю до 4 Mbit /s – вартість 50 гривень
«Стартовий» з швидкістю до 8 Mbit /s – вартість 70 гривень
«Оптимальний» з швидкістю до 15 Mbit /s – вартість 100 гривень
В тарифних планах «Стартовий» і «Оптимальний» додатково активований тариф «Нічний» (до 50 Mbit /s щодоби з 01 – 00 до 07-00 годин за 0 гривень).
Звертатися: бул. Ювілейний 6, офіс кабельного ТБ . Сайт мережі http://svessa.net.ua/
Ліцензія НКРЗ АЕ 521732