16 листопада цього року в м. Київ відбувся Чемпіонат України з танцювального шоу «Neprosto танці». Чемпіонат був представленийрізними номінаціями: бальний танець, східна хореографія, дитячий танець, народний танець, народний стилізований танець,сучасна хореографія, сучасний естрадний танець, Hip Hop & Street Dance (діти dwc Формейшн), Jazz and Show Dance (дітиdwc Формейшн), National and Folklore Dance (діти dwc Соло), Jazz and Show Dance (юніори dwc Формейшн, юніори dwc Малагрупа), Ballet and Demi-Character Dance (юніори dwc Формейшн), Modern – any style (юніори dwc Соло), Modern and Contemporary Dance (діти dwc Дуэт), стрит шоу та інші, в яких прийняли участь близько 40 колективів ( це майже 2500учасників) з міст Одеса, Чернігів, Конотоп, Черкаси, Суми, Київ, Харків, Умань, Кривий Ріг, Біла Церква, ІваноФранківськПолтавської, Сумської областей та багато інших. 

Слід відзначити, що загальне захоплення учасників заходу викликав виступзразкового хореографічного колективуАльянсЯмпільського районного центру культури та дозвілля (керівник О.Г.Коваленко),який представив на розсуд журі 5 танцювальних композицій в двох номінаціях у кожній віковій категорії. В результаті шановне журі високо оцінило вдалий виступ колективу, а саме: в номінації «народна стилізована хореографія» вікової групи 12-15 років „Альянс” з танцювальною композицією «Эх, яблочко» отримав диплом І ступеню та в номінації «сучасний естрадний танець» з танцювальною композицією «Стиляги» – диплом І ступеню, в цій же номінації вікової групи 16 років та старші з танцювальною композицією «Роза кохання» колектив «Альянс» отримав диплом І ступеню, а наймолодші учасники зразкового хореографічного колективу «Альянс» вікової групи 7-11 років серед 12 колективів-суперників в номінації «сучасний естрадний танець» отримали диплом ІІ ступеню.

Ми пишаємось досягненнями цього чудового колективу та талантом керівника – Олени Коваленко, у якої багато нових творчих задумів. Вітаємо керівника, учасників колективу „Альянс” з перемогами, а батькам дітей висловлюємо слова безмежної вдячності за фінансову підтримку (а це немалі кошти, тільки внесок на участь у конкурсі становить 100 грн за кожну дитину), яка надала змогу нашим дітям показати свою майстерність на київській сцені.

Методист Ямпільського РЦКД Л. Черторижська

1 thought on “Вітаємо „Альянс” з перемогами!

  1. Молодец Лена! Очень сильный танцевальный коллектив! Еще бы, с таким руководителем! Повезло Ямполю! Поздравляю с победами!

Comments are closed.