В Орлівці провели в останню путь тридцяти семирічного військовослужбовця В’ячеслава Заболотного, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції.

Прощання з героєм відбулось в приміщенні Орлівської загальноосвітньої школи, де навчався В’ячеслав. Після опівдня труну з його тілом пронесли жалобною ходою через все село до місцевого цвинтаря. Здавалось, що провести земляка в останню путь зібралась вся Орлівка, люди несли в руках квіти та державну символіку України. Поховання загиблого відбулось з усіма військовими почестями.

З вуст однополчан, які привезли на малу батьківщину тіло військового, стали відомі і обставини його загибелі. Сталось це неподалік міста Волноваха (Донецька область), блок-пост, який охороняв В’ячеслав, обстріляли з градів, після чого по ньому почав стріляти снайпер. Одна з куль влучила в голову нашому земляку, поранення виявилось настільки тяжким, що врятувати його життя лікарям не вдалось.

До пізньої ночі чекали траурний кортеж з тілом загиблого військовослужбовця і в районному центрі. Ямпільчани, які хотіли віддати останню шану загиблому, вийшли на головну площу селища з прапорами та смолоскипами. Лише о четвертій годині ранку, коли стало достовірно відомо, що попри очікування, маршрут волонтерів, що везли тіло загиблого, проліг не через Ямпіль, присутні вшанували пам’ять загиблого героя смолоскипною ходою.

8 thoughts on “Ямпільщина оплакує загиблого в АТО військовослужбовця

  1. Хто ще хоче там трохи покарати мiсцевих на Донбасi?Багато бажаючих?

      1. И я, только “карать” будем не местных жителей, а российское быдло, которое лезет на нашу землю. Путин х…йло!

  2. Одна, очень мудрая женщина, сказала про Украину: «Деньги воюют за деньги, а погибают те, у кого их нет…».

    1. Бедные воюют с бедными за деньги бедных, а богатые багатеют

Comments are closed.

error: Content is protected !!