В Ямполі триває благодійна акція по збору допомоги для потреб українських військовослужбовців, що беруть участь у антитерористичній операції на сході України. В першу чергу волонтери допомагають землякам.

Небайдужі ямпільчани активно приносять крупи, консерви, светри, шкарпетки та кошти, які необхідні для придбання теплого одягу для наших військовослужбовців.

-Одягти солдата – справа не дешева, – розповідають волонтери. – Одні зимові рукавиці коштують близько 700 гривень, додайте до цього камуфляж, «розгрузку», ніж, ліхтарик… Загальна сума витрат сягає 4-5 тисяч гривень. До того ж, збирати на службу доводиться не одного воїна.

Наразі під опікою місцевих волонтерів перебуває двоє добровольців з Ямполя, які нещодавно вирішили поповнити лави української армії. Це вісімнадцятирічний Михайло Третяков та дев’ятнадцятирічний Владислав Тищенко. Один з хлопців вже перебуває на сході, а інший отримав дводенну відпустку перед відправленням, яку провів разом з рідними та друзями в Ямполі.

Найактивніше благодійну акцію підтримали учні та вчителі Ямпільської загальноосвітньої школи №1, де ще не так давно навчались добровольці. Для своїх випускників там зібрали вагому фінансову допомогу та допомогли продуктами  харчування. Особливо зворушливо в цьому навчальному закладі пройшли заходи до Дня української армії, учні школи передали добровольцям листи з побажаннями та записали відео звернення.

Акція продовжується, якщо у вас є можливість матеріально допомогти нашим військовим – ви можете перерахувати кошти на картку №4149497814285229, яка зареєстрована на ім’я Гризоглазова Геннадія Анатолійовича (дядько Владислава Тищенка), кошти будуть розподілені між двома військовослужбовцями. Для юридичних осіб діє рахунок  № 26002008852 (Ямпільське ТВБВ №10018/0103 Філія СОУ ВАТ «Ощадбанк України» МФО 337568) Ямпільська районна молодіжна громадська організація “Патріотична Молодь Ямпільщини” (призначення платежу – безповоротна фінансова допомога). Телефон для довідок: 0509477905, 0664176367