На акцію протесту проти неврегульованих та довготривалих відключень електроенергії вийшли мешканці сіл Імшана, Гремячка та Воздвиженськ.

Мітинг відбувся під стінами Ямпільського району електромереж ВАТ «Сумиобленерго», зустріч протестуючих з представниками підприємства виявилась досить емоційною.

– Ми не можемо більше терпіти, у наших домівках світло відключають по 11-13 годин на добу, – заявив один з мітингувальників. – Така ситуація у Гремячці, Імшані, Воздвиженському, Привокзальному та на вулиці Червоний Кут, які  живляться від однієї підстанції. Ми обурені тим, що нас відключають на такий тривалий час, а окремі вулиці та населені пункти взагалі не відключають. Окрім того, поки ми сидимо без світла, в Ямполі всю ніч працює вуличне освітлення. Це несправедливо, ми вимагаємо від енергетиків пояснень.

Проблему в РЕМі визнали, але в черговий раз заявили, що не впливають на ситуацію, і команду відключати світло дає диспетчер Північних енергетичних мереж. Щоправда, незабаром мають вступити в дію нові графіки відключень, які дозволять почергово відключення різних абонентів. Це дозволить зменшити час відключень до двох годин.

Аргументи представників РЕМу протестуючих не задовольнили, вони вирішили скаржитись до райдержадміністрації.

4 thoughts on “В Ямполі мітингували біля РЕМу

  1. Покращення, господа! Завтра будет лучше, чем послезавтра!

Comments are closed.