В Ямполі продовжуються роботи по освітленню селища, – про це повідомив заступник селищного голови Юрій Кучернос.

– Найближчим часом вуличне освітлення буде змонтоване на вулиці Леніна (частково) та провулку Червонопрапорному, після чого ми перейдемо на вулиці Шевченка та Гагаріна. Матеріали вже закуплені, справа залишається за РЕСом, – зазначив чиновник.  

На питання журналістів, чи не планує селищна рада економити на вуличному освітленні через складне становище в енергосистемі, або відключати освітлення населеного пункту у нічні години, заступник селищного голови відповів, що у селищної влади є відповідні напрацювання.

– У нас є такі думки, для цього необхідно придбати спеціальні таймери на кожен пункт обліку, яких у нас шість. Коштують вони не дешево, близько 500 гривень кожен. Проводити відключення в ручному режимі неможливо, адже пункти обліку знаходяться на великій відстані один від одного, – повідомив Юрій Кучернос.

2 thoughts on “В Ямполі поки що не будуть економити на вуличному освітленні

  1. А все таки сэкономили. По улице Кирова, на участке от переулка Кирова до улицы Октябрьской, уличное освещение не было смонтировано. А отчитались, что провели освещение по всей улице Кирова. В каком кармане осели эти деньги?

  2. А як дивитись на те, що друга половина вулиці Куйбишева (на виїзді з райцентру) вже більше тиждня перебуває без вуличного освітлення. Зробить освітлення зробили, тільки не відомо – для кого? Вулиця дуже вузька. Машини не їздять, а носяться як скажені. А скільки людей повертається в рідні домівки ввечері, коли темно – хоч око виколи. То як це називається , як не економія?

Comments are closed.