Диспетчер об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України НЕК “Укренерго” 15 грудня ввів графіки аварійних відключень на 3,157 ГВт, що відповідає дисбалансу потужності в ОЕС.

За даними прес-служби компанії, з ранку понеділка обмеження потужності були введені на меншому рівні – 2,116 ГВт, проте цього виявилося недостатньо і НЕК о 8:40 дало команду на застосування графіків аварійних відключень на 3,157 ГВт.

Дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії виник внаслідок відключення по аварійних заявках 25 енергогенеруючих одиниць ГК ТЕС, з яких 20 відключені через низькі запаси вугілля, а також через недостатність гідроресурсів для ГЕС.

“Укренерго” здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Джерело: http://regionews.sumy.ua/

1 thought on ““Укренерго” ввело графік аварійних відключень на 3,2 ГВт

  1. Глава Укрэнерго заявил о возможном повышении тарифов на электроэнергию на 95–160 процентов с 1 января 2015 года во всех регионах и областях Украины.По заявлению главы Укрэнерго, основанием для повышения стала нестабильная экономическая ситуация в стране, необходимость инвестиций в инфраструктуру энергосетей и строительство новых мощностей.Кроме того, руководитель Укрэнерго заявил, что подготовил запрет использования устройств для экономии электроэнергии.

Comments are closed.