На кордоні з Сумської області зафіксовано африканську чуму свиней. Про це повідомили у Головному управлінні ветеринарної медицини у Сумській області, – повідомляє RegioNews.

«14 грудня в Середино-Будському районі, на території національного природного парку «Деснянсько-Старогутський», за 1,5 кілометра від державного кордону з Російською Федерацією та 4 кілометри від села Стара Гута єгері знайшли труп дикого кабана. При зовнішньому огляді порушень цілісності шкіряного покрову на виявлено. Лабораторні дослідження підтвердили діагноз – африканська чума свиней», – поінформував у ході засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації начальник Головного управління ветеринарної медицини в Сумській області Михайло ЛУЗАН.

За його словами, в районі було проведено засідання комісії та визначено плани термінових заходів протидії ймовірному розповсюдженню захворювання: заборонено полювання та лісорозробку, перекопано всі можливі шляхи проїзду до місця, де було знайдено тварину. Наразі проводиться депопуляція диких тварин у радіусі 3 кілометрів від осередку.

error: Content is protected !!
Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com