«Партизан-трофі» -це не просто перегони, заявив мер Шостки Микола Нога в інтерв’ю Ямпіль.INFO, – вони присвячені 70-тій річниці партизанського руху в Україні. І якщо діяльність тих партизанських загонів, що воювали під проводом Ковпака добре озвучена на всіх рівнях, то такі партизанські загони, як Шосткинський, Хільчанський, Ямпільський не ввійшли в з’єднання Ковпака і менше висвітлені в засобах масової інформації. Трофі-рейд відбудеться місцями, де діяли ці загони, захищаючи нашу землю від німецько-фашистських загарбників.

За словами Миколи Ноги, в п’ятницю змагання розпочнуться біля озера «Хімічних реактивів». Нами передбачена ціла низка несподіванок, про які не знають навіть організатори змагань, що їдуть зараз із Києва.

 

2 thoughts on “Микола Нога: «PARTIZAN trophy» відбудеться місцями, де Шосткинський, Хільчанський, Ямпільський партизанські загони захищали нашу землю

  1. Ага, “захищаючи нашу землю від німецько-фашистських загарбників”, штамп пропаганди. Вчиняли диверсії і не в останню чергу провокували німців на місцеве населення – це зазначено в архівах Центрального штабу патризанського руху і розпорядженнях Верховної ставки.
    Сумські школярі збирали в тих місцях фолькльор і паралельно дані про партизан – нічого однозначно позитивного не чули, і це м”яко кажучи.
    А термін “німецько-фашистські” політологічний каламбур, оскільки таких ніколи не існувало.

Comments are closed.

error: Content is protected !!