Добігає до завершення 2014 рік, саме час згадати чим в цьому році жив наш Ямпіль, які події хвилювали та радували його мешканців.

Зробити це дуже просто, варто лише прогорнути архів нашого видання. До Вашої уваги підбірка статей, які виявились найпопулярнішими серед читачів Ямпільської інтернет-газети в квітні-червні 2014 року.

Квітень. Ситуація в державі залишається складною, що спричиняє різкий обвал курсу гривні. Ціни в ямпільських магазинах зростають навіть на продукти першої необхідності.

В районі відбуваються перші кадрові зміни, новим начальником ямпільської міліції призначають Костянтина Боброва. Очікуваних перестановок в районній державній адміністрації не відбувається, навіть попри публічний скандал між губернатором області Володимиром Шульгою та головою райдержадміністрації Ігорем Палагиним.

Попри сепаратистські рухи, які набирають активності в східних областях України, мешканці прикордонного Ямпільського району залишаються вірними Батьківщині і, навпаки, починають публічно підтримувати територіальну цілісність держави. На вулицях Ямполя з’являється перша державна символіка.

Негаразди в державі не заважають ямпільчанам радіти весні і улюбленим великоднім святам. Найбільше їх захоплює цвітіння тюльпанів в місцевому ботанічному саду.  

Травень. У відповідь на дії сепаратистів на сході України розпочинається антитерористична операція, у перші ж дні якої тяжкі поранення отримують два спецпризначенці сумської «Альфи», які є вихідцями з Ямпільського району.

В районі мирно та без заворушень проходять святкові заходи до Дня перемоги. На підтримку територіальної цілісності України ямпільчани влаштовують кілька автопробігів з державною символікою. В Ямполі горить колишнє приміщення середньої школи, винних у підпалі правоохоронці не знаходять.

В районі набирає обертів передвиборча кампанія позачергових виборів президента України, 25 травня ямпільчани, які і більшість українців, обирають Петра Порошенка, який перемагає конкурентів з великим відривом вже в «першому турі» виборів.

Ямпільський районний суд приймає довгоочікуване рішення про арешт реторт, які використовуються приватним підприємцем з Шостки для виробництва деревинного вугілля на околиці селище, шкідливе виробництво припиняється.

Ямпільчани продовжують жити звичним життям. В школах відбувається свято останнього дзвоника, Ямпіль приймає обласний турнір з карате.

Скандалом супроводжується підготовка до випускного, який до того традиційно проводився на головній площі Ямполя. Селищна влада приймає рішення провести цьогорічний захід в школах, що обурює багатьох ямпільчан. В селищі руйнується багаторічна добра традиція.

Червень. Ситуація на сході залишається складною, але ямпільчани поступово звикають до неї. Район живе мирним життям і все менше звертає увагу на криваві бої, які тривають за кількасот кілометрів.

Районна лікарня отримує сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги, який був придбаний за програмою ще минулої влади. В Свесі розпочинає роботу єдиний в районі оздоровчий табір імені Кості Яніна. В Ямполі за бюджетні кошти відбувається ремонт даху однієї з двоповерхівок.

Ямпільчани продовжують проявляти патріотичні почуття. На День Конституції в Ямполі проходить великий фестиваль вишивки «Вишивані мелодії Полісся», райдержадміністрація розпочинає благодійну акцію по збору продуктів харчування для воїнів АТО.

Далі буде.