Перукарня «Чарівниця» добре знайома всім ямпільчанам, за більш ніж 12 років роботи вона заслужила авторитет і довіру численних клієнтів. Сьогодні ми хочемо представити вам її керівника Світлану Кобець. Ця молода, креативна жінка повністю присвятила себе перукарському мистецтву і, завдяки цьому, зуміла досягти успіху в бізнесі. Впродовж багатьох років Світлана займається цією важливою справою, бо дарувати людям красу та радість – це її покликання.

Світлано Олександрівно, як у Вас виникла ідея відкрити власну перукарню?

Перукарським мистецтвом я цікавилась ще в школі. Потім ця справа захопила мене на стільки, що я і не могла уявити без неї свого життя. Тож, вирішила обрати цю професію, в 1998 році закінчила курси перукарської майстерності в обласному центрі і приступила до роботи.
Спочатку працювала в управлінні соціального захисту населення, а згодом і прийшла ідея відкрити власну перукарню. Пам’ятаю, що просто хотіла знайти собі місце, щоб не стригти людей вдома, бо це не зовсім зручно та відволікає від домашніх справ. Проте, кількість клієнтів постійно збільшувалась, їх вимоги і потреби зростали, довелось взяти помічницю. До речі, сьогодні в нашій перукарні працює три майстри, і я вважаю, що це дуже добре – адже в кожного з нас є свій стиль роботи і клієнт може вибрати, хто йому більш до вподоби.

 Окрім того, всі дівчата дуже талановиті і є справжніми професіоналами своєї справи, завжди вимогливі до себе і уважні до клієнтів.

Чимало уваги приділили і приміщенню, намагались постійно проводити ремонти, покращувати умови для комфорту клієнтів. Так «Чарівниця» стала такою, якою вона є зараз.

– А хто найчастіше користується вашими послугами?

До нас звертаються не тільки ямпільчани, а і мешканці всього району. Часто люди приїжджають зі Свеси та Дружби. Особисто для мене дуже приємно, коли людина, прийшовши один раз, повертається до нас знову і знову.

До речі, помітили цікавий факт, що найчастіше перукарськими послугами користуються чоловіки, а не жінки. Напевно, вони себе більше люблять, ледь відросло волосся – відразу йдуть до перукарні. В той час, коли жінки звертаються рідше – десь раз в два-три місяці.

Також до нас часто звертаються з проханням зробити святкову зачіску. Як правило, ідеї знаходять в інтернеті. Нам вдається реалізувати чимало з них. Особисто для мене найважче працювати перед Випускним, і справа не в кількості замовлень, а в тому, що всім хочеться догодити, а вподобання у молоді щороку змінюються.

Ну і звичайно, найуважніше працюємо з дітьми – це наші майбутні клієнти. Вони у нас полюбляють сучасні зачіски, хлопці часто просять зробити на волоссі модні смужки, ну а дівчатка у нас взагалі хочуть виглядати, як справжні принцеси.

– Чи важко працювати в наш час, чи відображається криза на клієнтах?

– Так, працювати зараз дуже важко. Не хочеться говорити про проблеми, але ціни зростають на все. Замовляємо фарби по одній ціні, а назавтра їх привозять по іншій. Та все ж, ми намагаємось робити все, щоб це якнайменше впливало на наших клієнтів.

– Напевне, саме завдяки такому підходу до роботи, Ви і стали переможницею районного конкурсу «Кращий підприємець року» у сфері обслуговування?

– Так, це для нас вже третя подібна нагорода. Дуже приємно, що нашу працю відзначають і цінують. У свою чергу, ми намагатимемося і надалі радувати своїх клієнтів.

2 thoughts on “Є така професія – дарувати людям красу та радість

  1. Я себя очень люблю- броюсь каждый день, зубы чищу два раза в день. И стригусь раз в месяц. Не то что женщины.

Comments are closed.

error: Content is protected !!