Нині влада міст та районів Сумської області вишукує додаткові фінансові можливості аби вирішити питання з харчуванням дітей у школах. Про це повідомила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Попова.

«Актуальним залишається також питання забезпечення безкоштовним харчуванням учнів початкових шкіл. Адже розуміємо – від цього залежить здоров’я дітей», – підкреслила очільниця освітньої галузі області.
Директор Департаменту освіти і науки нагадала, що у зв’язку зі змінами до Закону України «Про освіту» із січня 2015 року зросла на 10% частка батьківської плати за харчування дітей у дошкільних закладах. Відтепер у містах її розмір становить не менше 60%, у селах – не менше 40%.

За її словами, на сьогодні середня вартість одноразового харчування в день на одну дитину становить 6,3 гривні, із них 4,5 гривні – бюджетні кошти.

Нині гарячим харчуванням охоплено 75,5% дітей від загального контингенту учнів 1-11 класів. Найвища його вартість у навчальних закладах Роменського, Кролевецького, Путивльського, Сумського районів та міст Охтирка, Ромни, Шостка та Суми. Найнижча – у школах Краснопільського, Липоводолинського, Тростянецького та Ямпільського районів.

Джерело: http://regionews.sumy.ua/

error: Content is protected !!