Сьогодні на сесії Ямпільської селищної ради депутати в чергове підняли питання тарифів на послуги ТОВ «Водолій БС», які були затверджені виконкомом селищної ради і вступили в дію з 1 квітня.

– Вода в Ямполі найдорожча в Україні, водовідведення – теж, очисні споруди не працюють, але ми за них сплачуємо, – заявив в ході засідання депутат селищної ради Віктор Шматок, який був ініціатором винесення цього питання на розгляд сесії. – Моя пропозиція – сходити комісією в ТОВ «Водолій БС» і ознайомитися з первинними документами, які підприємство подало в державну інспекцію по контролю за цінами в 2010 році і зробити аналіз цих документів. Пропоную до надходження висновків комісії, не скасовувати, але «притримати» нові тарифи до 1 травня, – зазначив у своєму виступі Віктор Шматок.

У свою чергу селищний голова Наталія Цибулько пояснила присутнім, що мова йде про документи датовані початком 2011 року.

– Тоді державна інспекція по контролю за цінами в Сумській області нам встановила високі тарифи. У висновку було вказано, що подані ТОВ «Водолій БС» тарифи є обґрунтованими. Згідно з законодавством, якщо місцеві ради приймуть тарифи нижчі від економічно обґрунтованих, вони зобов’язані компенсувати підприємству різницю з бюджету своєї ради. Ви пам’ятаєте, що тоді в 2011 році районна рада вилучила з селищного бюджету 300 тисяч гривень. Чим ми могли зупинити ці тарифи?! Їх перевіряв Антимонопольний комітет, прокуратура і міліція. Тож, я не проти, давайте створюйте комісію і перевіряйте, – зазначила селищний голова.

Разом з тим, Наталія Цибулько виступила проти призупинення тарифів, що в березні були затверджені виконкомом Ямпільської селищної ради.  

– Щодо цих тарифів, то ми востаннє піднімали їх 22 листопада 2012 року. Зараз підвищення відбулось згідно Постанови Кабінету Міністрів, яка передбачає коригування тарифів на підставі підвищення мінімальної заробітної плати (з 1018 гривень в 2012 році до 1218 гривень), на підставі підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів (в минулому тарифі була закладена вартість бензину 8,60 гривень) і на підставі підвищення цін на інші матеріали. Щоб призупинити ці тарифи потрібна підстава, адже вони (ТОВ «Водолій БС» – ред.) можуть спокійно подати до суду, – висловила свою позицію Ямпільський селищний голова.

Після тривалого обговорення депутати селищної ради прийняли рішення доручити профільній комісії здійснити перевірку матеріалів, що були подані в державну інспекцію по контролю за цінами в Сумській області для встановлення економічно-обґрунтованих тарифів. Комісія приступить до роботи 15 квітня, її висновки депутати розглянуть на черговій сесії селищної ради.

5 thoughts on “Ямпільські депутати перевірять обґрунтованість тарифів

  1. Вы заметили, что всенародно избранный мэр постоянно выступает адвокатом “водолеев”, “московок”, арендаторов ставка Краснокутского? Она не защищает наши интересы. Итоги майдана ей до лампочки. Переквалифицируйтесь, госпожа Цыбулько, в явные сторонники хапуг и наброд. Бойтесь мусорного бака. Карман ваш до цугундера вас доведет! Извините, писать с большой буквы “вы” рука не поднимается.

  2. Филькина грамота- делают вид, что против повышения. Хотя прекрасно понимают, что избежать повышения тарифов невозможно, так как они уже вступили в силу. А собираться по этому вопросу нужно было как минимум на прошлой сессии. Также нужно учитывать, что в стране высокая инфляция и надо отдать должное “Водолею”, который повысил тариф на воду только на одну гривню, в то время как цены на товары повысились почти в два-три раза.

  3. Если бы эти марионетки-депутаты хотели справедливых тарифов – они бы отправили дискредитировавший себя исполком ещё в 2011 году. Но им было не до этого, их дело поднимать руки когда скажет «голова», своего интеллекта просто нет.
    Что касается Шматка, то его «инициатива» только пиар перед октябрьскими выборами.
    Этот созыв нужно разогнать как можно быстрее, уверен что никто из ямпольчан не назовёт ни одного нормального депутата из этой шайки.

    1. тогда и сам Шматок В Ю был членам исполкома ( уже забыл что утверждал в 2011 вместе с Чубуном А О )

  4. Как всегда взгляд Цыбулько “Все для народа”,делать видимость в розовых очках!!!!

Comments are closed.