Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на своєму засіданні зобов’язала обленерго забезпечити друк бланків для оформлення субсидій і доставку їх до 15 квітня всім побутовим споживачам.

Своє рішення Комісія прийняла на виконання постанови КМУ «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» від 28.02.2015 р. № 106.

Бланки для оформлення субсидій складатимуться з двох аркушів (із двостороннім друком): на одному аркуші — бланки Заяви про призначення житлової субсидії і Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, на другому — повідомлення для споживача та інструкції про порядок заповнення заяви й декларації.

У повідомлені для споживача обов’язково має бути зазначена повна адреса управління соціального захисту населення на певній території (поштовий індекс, назва населеного пункту, назва вулиці, номер будинку) та контактний телефон для отримання громадянами довідок із питань надання житлових субсидій.

Енергопостачальні компанії зобов’язані надати Комісії до 1 травня звіт про виконання зазначеного доручення.