Мешканці Ямпільського району продовжують надавати допомогу українським військовослужбовцям. 7 квітня черговий вантаж гуманітарної допомоги в зону АТО відправився з селища Свеса.

Його збирали протягом місяця у місцевому Палаці культури, керував процесом безпосередньо директор закладу Андрій Маліков. Велику активність проявили небайдужі мешканці селища, відгукнулись на заклик надати допомогу військовим і колективи свеських підприємств, установ і організацій. Зокрема, активно долучились до акції співробітники Свеського психоневрологічного інтернату (директор Сергій Киркач), Свеського держлісгоспу (директор Олег Закусило) та Свеського професійного аграрного ліцею (директор Тетяна Родителева). Зворушливі малюнки та поробки воїнам АТО передали учні Свеської спеціалізованої школи №2-«ліцей» (директор Ірина Негрей).

Волонтери передали вантаж співробітникам Глухівсько-Ямпільського об’єднаного військового комісаріату, які пообіцяли, що за свої кошти відправлять його до військових частин, посилку від земляків отримають саме воїни, що призивались на території Ямпільського району.

2 thoughts on “Свесяни вчергове зібрали допомогу для своїх захисників

  1. Жители Свессы МОЛОДЦЫ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вото только Ямпольские князьки до сих пор делают вид что это их не касается и ничего организовывать не хотят !

Comments are closed.