Відповідно до чинного законодавства України платники єдиного податку 3 групи повинні почати використовувати РРО вже з 1 липня 2015 року, а «спрощенці» на 2-й групі – з 1 січня 2016 року.

Про це повідомили в секторі комунікацій Шосткинської ОДПІ.

Тобто до початку липня касові апарати у «спрощенців» ІІІ групи мають бути зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи.

Продаж та сервісне обслуговування касової техніки здійснюють Центри сервісного обслуговування РРО.

Разом з тим, країною поширюються протести підприємців, які підрахували, що встановлення касового апарата обійдеться від 5 до 20 тисяч гривень. Окрім того, за утримання електронного пристрою та програмне забезпечення вони повинні будуть щомісяця сплачувати приблизно півтори тисячі гривень. Очевидно, що ці витрати відобразяться на вартості товарів і послуг для пересічних громадян.  

Підприємці сподіваються на те, що парламентарі до 1 липня проголосують за законопроект «№ 1718», яким відміняється норма обов’язкового встановлення касових апаратів. Ініціаторами законопроекту є народні депутати від Радикальної партії Олег Ляшко і Олег Купрієнко та народний депутат від БПП Оксана Продан.

9 thoughts on “Ямпільських підприємців змушують встановити касові апарати

  1. Понятно, снова цены возрастут. Но, как можно торговать в цивилизованной стране на бум Лазаря? Оглянитесь на дома торгашей, квартиры и машины, а торгуют карандашами и гвоздями, вместе с килькой. накрутки – бешеные. отчисления – минимальные.

    1. какие дома?какие машины?люди барахтаются,чтобы хоть как-то просуществовать!

  2. Посмотрите лучше на дома чиновников, которые в правительстве. Наверное на честную минималку живут.

  3. Конечно, считайте. Торгаши сразу перешли на курс доллара. Поголовно. А молоко у крестьянина, скотину закупают по прежним ценам. Картофель – по гривне с чем-то! Считайте и фиксируйте кассовыми аппаратами свои расходы. И доходы, соответственно. Таксисты, кстати, тоже от “зеленого” пляшут, когда бабку больную умирать в больницу везут. А бабка пенсию в переводе на их запросы получает уже в копейках…

  4. очень счастлив!!!!!!!!!!!!!!!!!!чёрная касса-ни копейки государству!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!до свидания!

Comments are closed.