Ямпільське представництво Японської Асоціації Карате Всесвітньої Федерації відзначило новорічні свята першим міжрайонним клубним командним турніром «SAMURAI 2015».

Про це Ямпіль.INFO повідомив організатор турніру І. Кучер.

У турнірі прийняли участь команди з смт Ямпіль, м. Дружба, м. Середина Буда, м. Шостка. Всього в заході прийняли участь 14 команд.

В молодшій групі перемогу здобула команда з Ямполя (Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа Єдиноборств), друге місце – команда з м. Шостки (с/к Патріот), третє місце – команда з м.Дружба. У старшій віковій групі призові місця посіли команди з смт Ямпіль: І місце – Ямпільська дитячо-юнацька спортивна школа, ІІ місце – Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа Єдиноборств, ІІІ місце – Ямпільська дитячо-юнацька спортивна школа. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями від Ямпільського представництва Японської Асоціації Карате Всесвітньої Федерації (JKA WF).

Представники JKA WF в Ямпільському районі Беспалий С.М. та Кучер І.В. поздоровляють всіх дітей та їх батьків з новорічними святами, бажають міцного здоров’я, успіхів у навчанні та на спортивній арені.

1 thought on “В Ямполі відбувся турнір з карате

  1. Когда в Ямполе начнется турнир по хоккею? Спросите у “Цибы”, которая перед выборами обещала и рыбачкой стать и хоккеисткой. А кем стала? Кем и была. Придумывайте рифму к “хоккеисткой”…

Comments are closed.