Відразу два проекти молодіжної організації «Молодь Ямпільщини» були визнані переможцями обласного конкурсу молодіжних проектів і отримають фінансування з обласного бюджету.

Більше чотирнадцяти тисяч гривень обласних коштів будуть витрачені на будівництво пляжу для молодіжного та сімейного відпочинку на річці Івотка, вісім з половиною тисяч гривень підуть на військово-патріотичне виховання ямпільської молоді. У якості співфінансування четверту частину цих коштів виділить молодіжна організація «Молодь Ямпільщини» – це обов’язкова умова конкурсу.

Загалом обласна конкурсна комісія підтримала 37 проектів з 67 поданих. Члени комісії високо оцінили обидва представлені на конкурсі проекти молодіжної організації «Молодь Ямпільщини». Проте, якщо проект «Школа патріотів» був підтриманий у повному обсязі, то проект «Будівництво місця відпочинку в смт Ямпіль силами молодіжних організацій» буде профінансовано лише частково.

Шляхом реалізації даних проектів молодіжна організація «Молодь Ямпільщини» планує вирішити ряд актуальних проблем місцевої молоді і, головним чином, проблему відсутності місця відпочинку біля водойм в літній період.  

6 thoughts on “«Молодь Ямпільщини» – переможець обласного конкурсу молодіжних проектів

  1. молочинки……пусть у вас все получится!!!!!!!!!!!будем благодарны

  2. забавно) и на это деньги потратятся, а свинарник как будет так и останется..

    1. Так не свинячте. Все залежить від самих себе. Якщо ви привикли в свинарнику жити то будете свинячити скрізь. Адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Так можно і зовсім нічого не робити. Оргазізатори МОЛОДЦІ. Треба бути вдячними людям, які прикладають свої зусилля для покращання життя. А деякі ананамуси тільки тим і займаються, що критикують. Відірвіться від критики і зробіть хоть щось корисне, тоді і життя покажеться не свинарником а квітником.

  3. Молодцы, но построить мало – нужно еще сохранить.
    Поэтому для строительства пляжа не покупайте хороший материал, на который могут позариться 50-60-летние пенсионеры. Старики озлоблены на молодежь и воруют внаглую и в открытую, а когда пытаешься пристыдить за воровство – хамят. Бабки ведрами уносят песок, завезенный на пляж и утаскивают камни на свои приусадебные участки, дедки – увозят доски на велосипедах, хорошие доски поотрывали даже с лавок в беседке на Дачном озере в Свессе.

Comments are closed.