Неподалік Ямполя замерзає учасник АТО: люди сигналізують – влада спростовує

До редакції Ямпіль.INFO телефоном звернулась мешканка села Воздвиженське, яка розповіла про жахливі умови життя демобілізованого військовослужбовця.

– Нещодавно в наше село повернувся хлопець, який був мобілізований до лав війська, – зазначає жінка. – Ще до мобілізації він був замкнений у собі, а після повернення з зони бойових дій взагалі став безпорадним.

За словами нашої співрозмовниці, за час коли військовослужбовець був відсутній у нього в домі розібрали піч та відрізали будівлю від електромережі. Тож, зараз йому доводиться жити в неопалюваній хаті.

Жінка стверджує, що хлопець абсолютно неспроможний вижити самостійно і просить, щоб чиновники звернули увагу на обездоленого. Без їх допомоги він скоро помре, – стверджує небайдужа жителька села.

Разом з тим, у Воздвиженська сільській раді нам зовсім по-іншому прокоментували ситуацію.

За словами сільського голови Миколи Козюлі, мова йде про 39-ти річного Олександра Маслова, який повернувся в рідне село десять днів тому. Зараз він перебуває у тітки в місті Шостка, де є всі належні умови для життя.

Він звернувся в сільську раду, де отримав всі необхідні консультації. Зокрема, сільська рада займалась питаннями влаштування Олександра на безкоштовну реабілітацію до спеціалізованого центру та питаннями підключення оселі військовослужбовця до мережі електропостачання. Також, сільська влада планує найближчим часом виділити йому допомоги у розмірі 5 тисяч гривень на вирішення житлово-побутових умов та сплату житлово-комунальних послуг.

Окрім того, разом з правоохоронними органами проводиться робота по розслідуванню крадіжки мобільного телефону, який належить Олександру Маслову.

Погодились прокоментувати ситуацію нам і в управлінні соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації.

– Учасник антитерористичної операції Олександр Михайлович Маслов з моменту повернення додому перебуває на контролі Воздвиженської сільської ради та управління соціального захисту населення, – зазначає начальник управління Олена Терентєва. На сьогоднішній день посвідчення учасника бойових дій Маслов О.М. не має. При отриманні зазначеного посвідчення та зверненні до управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації йому будуть надані всі пільги, які передбачені законодавством України, в тому числі він набуде право на санаторно-курортне лікування за рекомендацією медичного закладу та проходження психологічної реабілітації.

Маслов О.М. включений у заявку на виділення коштів з обласного бюджету для забезпечення твердим паливом.

Щодо підключення електроенергії до житлового приміщення, зазначаємо, що при особистому зверненні до філії «Ямпільський РЕМ» Маслову О.М буде безкоштовно поновлено електропостачання. До цього часу Маслова О.М. до філії «Ямпільський РЕМ» та управління соціального захисту населення по даному та іншим питанням не звертався.

6 thoughts on “Неподалік Ямполя замерзає учасник АТО: люди сигналізують – влада спростовує

  1. А що при цьому роблять його сусіди? Дивляться, як він помирає? Чи замість того щоб звернутись в селищну раду і до управління соцзахисту, дзвонить в усі СМІ?

  2. Вопрос в другом, если все знали где он находится, зачем ему рэс отрезал свет? Или думали что он не вернётся???

  3. Бывают “журналюги”, бывают “журнашлюхи”, автор статьи, видимо, считает себя “журналистом” , ну, дай-то бог. “Неподалік Ямполя замерзає учасник АТО” – “він перебуває у тітки в місті Шостка”, т.е. они замерзают вместе с тёткой в селе Шостка, что под Ямполем? Тогда понятно почему соседи безмолствуют- они то в Воздвиженске замерзают. “у нього в домі розібрали піч та відрізали будівлю від електромережі” и слава богу что отрезали, а то те барабашки, которые ему с печкой “помогли”, и хату ему спалили б запросто. Почему “мешканка села Воздвиженське” не следила за домом героя, заодно и счета за свет оплачивала бы. И самое интересное, автор не поленился связаться со всеми оф. лицами, ответственными за “замерзание героя АТО”, но почему-то забыл про самого “виновника торжества”. Так прежде чем поднимать бурю в ведре с дерьмом, стоило б спросить самого Маслова, что он думает по этому поводу? У меня зятёк всё оформил быстро и без проблем, а чего он ждёт? Если он боится- надо привести за ручку, если больной – надо лечить, но для этого надо, как минимум, с ним связаться, а не брызгать слюной “За словами нашої співрозмовниці”.

    1. а как с ним пообщаться?он же “был замкнут в себе,а сейчас и вовсе стал беспомощным”

Comments are closed.