Під Радіонівкою прикордонники затримали 400 кг м’яса

Учора ввечері в Ямпільському районі прикордонники відділу «Свеса» Сумського загону, в ході реалізації завчасно отриманої інформації про можливу протиправну діяльність, затримали автомобіль УАЗ з вантажем м’ясопродукції.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба

Автомобіль без номерних знаків, що рухався у бік Росії, прикордонники зупинили неподалік від держрубежу на напрямку між українським населеним пунктом Родіонівка та російським Подивоття. Керував транспортним засобом наш співвітчизник.

Під час огляду авто охоронці кордону нарахували в ньому близько 20 блоків (брикетів) мороженого м’ясного фаршу та біля 10 ящиків мороженого м’яса. Чоловік зізнався правоохоронцям, що даний вантаж мав на меті незаконно перемістити на територію Росії з метою подальшої реалізації.

Наразі автомобіль та м’ясопродукція, загальна вага якої склала майже 400 кілограмів, встановленим порядком передано працівникам фіскальної служби.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України на 27-річного мешканця прикордоння складені відповідні адміністративні матеріали.