Восени в Ямполі завершать ремонт тротуару, капітально відремонтують дорогу та впорядкують заклади соціальної сфери.

 

 

В першу чергу мешканцям селища слід чекати завершення реконструкції тротуару по вулиці Спасо – Преображенській, бруківку тут поміняють до повороту на автостанцію «Ямпіль». А ще тут відремонтують сходи, що ведуть до храму та братської могили. Загалом, у селищі з’явиться дві тисячі метрів квадратних нового тротуару.

 

 

Невдовзі розпочнеться ремонт дороги по бульвару Ювілейному. На реалізацію цього проекту Ямпіль отримав 659 тисяч гривень з Державного фонду регіонального розвитку, ще 73 тисячі гривень доведеться додати з селищного бюджету.

 

 

Фасад дитячого садочка «Малятко» утеплять, знову ж таки, частково за державні кошти. На ці потреби селище отримало 350 тисяч гривень субвенції з державного бюджету, ще майже 180 тисяч виділить Ямпільська селищна рада у рамках співфінансування.

 

 

Чекає на ремонт і старе приміщення районної станції юних натуралістів, де зараз знаходиться краєзнавчий музей. Районна рада виділила на ці потреби 107 500 гривень. За 95 тисяч гривень туди придбають перекриття для даху, а за 12 500 гривень трубу з нержавіючої сталі.

error: Content is protected !!