Вірніше тридцять років лише її новому приміщенню, а свій родовід школа веде з далекого 1864 року

 

Ювілей закладу вирішили відзначити разом зі святом початку нового навчального року. Тож, у стінах школи сьогодні було багатолюдно. Окрім вчителів, учнів та їх батьків, на захід завітали випускники минулих років та офіційні гості.

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

7 thoughts on “Ямпільській школі №2 – 30 років

  1. Год основания школы 1862-й/если не ошибаюсь/.А 30лет только новому зданию.Измените абсурдное название статьи. Директору школы нужно сходить в музей школы для общего развития.

  2. Директору нужно сходить не только в музей, но и посетить курсы повышения квалификации. Явно, что коллектив не справился с абсолютно лёгкой задачей организовать праздник. Юбилей школы ничем не отличался от обычного первого звонка. Где выпускники прошлых годов? Где педагоги – пенсионеры? Пригласили только начальство и деркачню.
    Всё-таки второй школе есть чему поучиться у первой, они организовали юбилей своей школы на уровень выше. Это личное мнение.

  3. Згоден з попереднім дописувачем, історія школи починеється з дня офіційного заснування.В цьому може допомогти В.В.Цвелодуб.А 30 років це лише новій будівлі. Шануймо історичну память

  4. Я приймав активну участь в будівництві новобудови (разом з учнями старших класів). Великий вклад в органіацію будівництва внесли на той час директори СШ №1,№2 Федченко М. М., Цвілодуб В.В., в деякій мірі на заключній стадії будівництва Рожченко В.П.Зрозуміло,що всіх не запросих на ювілей,але……………!!!!!

  5. У дітей зовсім не святковий настрій. Я все розумію, знову ці уроки і все інше, але ж це свято все ж таки. Да тут більшість виразів обличчя можна на меми розібрати,а інші взагалі не розуміють де опинилися (їм смартфон цікавіший за свято).

    1. Уже давно пора отходить от этих пережитков, детям действительно скучно, порадовало ,что откуда-то взялся кот, который хоть на полчаса внес оживление среди начальной школы) Согласна, что хорошие номера были, песни-пляски, но невозможно ни физически, ни морально выдержать 2 часа, тем более детям.

  6. цікаво, мабудь літа не було що лавки біля школи фарбували перед святом, так як дуже багато дітей та батьків тепер не можуть зчистити фарбу з одягу.

Comments are closed.

error: Content is protected !!