На цей раз відремонтують дорогу по вулиці Ботанічній

 

Як повідомляє офіційний сайт селищної ради, роботи на цьому об’єкті розпочались 23 листопада. Їх виконує підрядна організація ТОВ «Прогноз» (керівник Белясник В.І.) з м. Шостка.

 

Загальна вартість робіт на об’єкті складає 845 599  грн.: 300 000 грн. надійшло із державного фонду соціально- економічного розвитку, 170 000 – виділено із селищного бюджету. Ведуться переговори щодо виконання робіт з послідуючою оплатою  в 2018 році, – зазначається у повідомленні.

01 (1)

02 (1)

03 (1)

04 (1)

7 thoughts on “В Ямполі розпочався капітальний ремонт чергової дороги

  1. Молодцi! Нарештi до можновладцiв стало доходити, що потрiбно робити краще для всiх людей, а не тiльки для свого карману.

        1. Чудной вы Коля . Лучше бы что то по существу написали , ну или хотя бы по теме , а так ——— . И к стати * местный * – это человек проживающий в Ямполе , а нас тысячи , а теперь вопрос вам – кому из тысяч адресуются ваши * умные коментарии * ? Этим ником может воспользоваться ЛЮБОЙ ! Вот так то . Человеку как правило есть что сказать , но , умный человек знает где , кому и когда говорить . И главное , это вам не ВК и не однокласники которые созданы для * такого рода комментариев * . Всего вам хорошего .

          1. та хоть 2 тысячи. мерия делает то, что доселе не делалось. а вы не цените иначе бы не говорили за что хвалить если они делают то, что обязаны) пусть вам приснится что мером ямполя всю жизнь вашу будет чубун)

Comments are closed.

error: Content is protected !!